Sphinx - en to pl translation catalogue (362 entries)

en:  (deprecated)
pl:  (niezalecane)

en:  (in
pl:  (w

en: "latex_documents" config value references unknown document %s
pl: wartość konfiguracyjna "latex_documents" odwołuje się do nieznanego dokumentu %s

en: "texinfo_documents" config value references unknown document %s
pl: wartość konfiguracyjna "texinfo_documents" odwołuje się do nieznanego dokumentu %s

en: %b %d, %Y
pl: %d %b %Y

en: %d found
pl: znaleziono %d

en: %d source files given on command line
pl: %d plików źródłowych podano w wierszu poleceń

en: %s %s documentation
pl: %s %s - dokumentacja

en: %s (%s attribute)
pl: %s (%s atrybut)

en: %s (built-in class)
pl: %s (klasa wbudowana)

en: %s (built-in variable)
pl: %s (zmienna wbudowana)

en: %s (class in %s)
pl: %s (klasa w module %s)

en: %s (directive)
pl: %s (dyrektywa)

en: %s (global variable or constant)
pl: %s (zmienna globalna lub stała)

en: %s (in module %s)
pl: %s (w module %s)

en: %s (module)
pl: %s (moduł)

en: %s (role)
pl: %s (rola)

en: %s is not a directory.
pl: %s nie jest katalogiem.

en: %s() (%s class method)
pl: %s() (%s metoda klasy)

en: %s() (%s method)
pl: %s() (%s metoda)

en: %s() (%s static method)
pl: %s() (%s metoda statyczna)

en: %s() (built-in function)
pl: %s() (funkcja wbudowana)

en: %s() (class)
pl: %s() (klasa)

en: %s() (in module %s)
pl: %s() (w module %s)

en: '%s' is not a valid option.
pl: '%s' nie jest prawidłową opcją.

en: '%s' is not a valid pyversion option
pl: '%s' nie jest prawidłową opcją pyversion.

en: 'setup' as currently defined in conf.py isn't a Python callable. Please modify its definition to make it a callable function. This is needed for conf.py to behave as a Sphinx extension.
pl: 'setup' podany w conf.py nie jest wywoływalny. Prosimy zmienić jego definicję tak, aby była wywoływalną funkcją. Jest to potrzebne w conf.py, aby zachowywało się jak rozszerzenie Sphinksa.

en: (The <<original entry>> is located in %s, line %d.)
pl: (<<Oryginalny wpis>> znajduje się w pliku %s, w linii %d.)

en: (in %s v%s)
pl: (w %s v%s)

en: (in %s)
pl:  (w %s)

en: , in
pl: , w

en: -A option argument must be in the form name=value
pl: Argument opcji -A musi mieć postać nazwa=wartość

en: -D option argument must be in the form name=value
pl: Argument opcji -D musi mieć postać nazwa=wartość

en: <<original entry>>
pl: <<oryginalny wpis>>

en: <h1>All modules for which code is available</h1>
pl: <h1>Wszystkie moduły, dla których jest dostępny kod</h1>

en: <h1>Source code for %s</h1>
pl: <h1>Kod źródłowy modułu %s</h1>

en: A bug report can be filed in the tracker at <https://github.com/sphinx-doc/sphinx/issues>. Thanks!
pl: Raport o błędzie można zgłosić pod adresem <https://github.com/sphinx-doc/sphinx/issues>. Dzięki!

en: About these documents
pl: O tych dokumentach

en: An error happened in rendering the page %s.
    Reason: %r
pl: Wystąpił błąd podczas renderowania strony %s.
    Powód: %r

en: Anchor '%s' not found
pl: Nie znaleziono kotwicy '%s'

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Attention
pl: Uwaga

en: Author name(s)
pl: Nazwisko autora

en: Author:
pl: Autor:

en: Automatically generated list of changes in version %(version)s
pl: Automatycznie wygenerowana lista zmian w wersji %(version)s

en: Bases: %s
pl: Klasy bazowe: %s

en: Builder %r already exists (in module %s)
pl: Builder %r już istnieje (w module %s)

en: Builder class %s has no "name" attribute
pl: Klasa buildera %s nie ma atrybutu "name"

en: Builder name %s not registered
pl: Builder o nazwie %s jest niezarejestrowany

en: Builder name %s not registered or available through entry point
pl: Builder o nazwie %s jest niezarejestrowany lub dostępny przez punkt wejścia

en: Builtins
pl: Wbudowane

en: C API changes
pl: Zmiany w C API

en: Cannot find source directory (%s)
pl: Nie odnaleziono katalogu źródłowego (%s)

en: Cannot use "lineno-match" with a disjoint set of "lines"
pl: Nie można użyć „lineno-match” z rozłącznym zbiorem „lines”

en: Cannot use both "%s" and "%s" options
pl: Nie można użyć jednocześnie opcji "%s" i "%s"

en: Caution
pl: Ostrzeżenie

en: Changed in version %s
pl: Zmienione w wersji %s

en: Changes in Version %(version)s &#8212; %(docstitle)s
pl: Zmiany w wersji %(version)s &#8212; %(docstitle)s

en: Citation [%s] is not referenced.
pl: Cytat [%s] nie ma odniesienia.

en: Code author:
pl: Autor kodu:

en: Collapse sidebar
pl: Zwiń pasek boczny

en: Complete Table of Contents
pl: Kompletny spis treści

en: Config value %r already present
pl: Wartość konfiguracji %r już podana

en: Contents
pl: Treść

en: Could not import extension %s
pl: Nie można zaimportować rozszerzenia %s

en: Create Makefile? (y/n)
pl: Stworzyć Makefile? (y/n)

en: Creating file %s.
pl: Tworzenie pliku %s.

en: Danger
pl: Niebezpieczeństwo

en: Deprecated
pl: Niezalecane

en: Deprecated since version %s
pl: Niezalecane od wersji %s

en: Domain %r is not registered
pl: Domena %r nie jest zarejestrowana

en: Encoding %r used for reading included file %r seems to be wrong, try giving an :encoding: option
pl: Kodowanie %r użyte do odczytu pliku include %r wydaje się być złe, spróbuj dając opcję :encoding:

en: Encoding error:
pl: Błąd kodowania:

en: Error
pl: Błąd

en: Error: an existing conf.py has been found in the selected root path.
pl: Błąd: znaleziono istniejący conf.py na wskazanej ścieżce root.

en: Event %r already present
pl: Zdarzenie %r już obecne

en: Example
pl: Przykład

en: Examples
pl: Przykłady

en: Exception occurred:
pl: Wystąpił wyjątek:

en: Expand sidebar
pl: Rozwiń pasek boczny

en: Extension options
pl: Opcje rozszerzeń

en: External Graphviz file %r not found or reading it failed
pl: Nie znaleziono zewnętrznego pliku Graphviz %r lub jego odczyt się nie powiódł

en: Fig. %s
pl: Rys. %s

en: File %s already exists, skipping.
pl: Plik %s już istnieje, pomijam.

en: Finished: An initial directory structure has been created.
pl: Zakończono: Utworzono początkową strukturę katalogów.

en: Footnotes
pl: Przypisy

en: Full index on one page
pl: Cały indeks na jednej stronie

en: General Index
pl: Indeks ogólny

en: Global Module Index
pl: Globalny indeks modułów

en: Go
pl: Szukaj

en: Graphviz directive cannot have both content and a filename argument
pl: dyrektywa Graphviz nie może mieć jednocześnie argumentów content i filename

en: Hide Search Matches
pl: Ukryj wyniki wyszukiwania

en: Hint
pl: Podpowiedź

en: Ignoring "graphviz" directive without content.
pl: Ignorujemy dyrektywę „graphviz” bez treści.

en: Important
pl: Ważne

en: Include file %r not found or reading it failed
pl: Plik include %r nie znaleziony lub nie powiódł się jego odczyt

en: Index
pl: Indeks

en: Index &ndash; %(key)s
pl: Indeks &ndash; %(key)s

en: Index pages by letter
pl: Strony indeksu alfabetycznie

en: Indicate which of the following Sphinx extensions should be enabled:
pl: Wskaż, które z następujących rozszerzeń Sphinx powinny być włączone:

en: Indices and tables:
pl: Indeksy i tablice:

en: Invalid caption: %s
pl: Nieprawidłowy podpis: %s

en: Invalid math_eqref_format: %r
pl: Nieprawidłowy math_eqref_format: %r

en: Keyword Arguments
pl: Argumenty Nazwane

en: Last updated on %(last_updated)s.
pl: Ostatnia modyfikacja %(last_updated)s.

en: Library changes
pl: Zmiany w bibliotekach

en: Line spec %r: no lines pulled from include file %r
pl: Specyfikacja linii %r: nie wyciągnięto żadnych linii z pliku include %r

en: Module Index
pl: Indeks modułów

en: Module author:
pl: Autor modułu:

en: Module code
pl: Kod modułu

en: Module level
pl: Poziom modułu

en: Name prefix for templates and static dir
pl: Prefiks nazw dla katalogów templates i static

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: New in version %s
pl: Nowe w wersji %s

en: Next topic
pl: Następny temat

en: No builder selected, using default: html
pl: Nie wybrano buildera, używamy domyślnego: html

en: No such config value: %s
pl: Nie ma takiej wartości konfiguracyjnej: %s

en: Non-alphabetical
pl: Niealfabetyczny

en: Note
pl: Informacja

en: Notes
pl: Uwagi

en: Numbers
pl: Liczby

en: Object named %r not found in include file %r
pl: Nie znaleziono obiektu o nazwie %r w pliku include %r

en: Original exception:
pl: Pierwotny wyjątek:

en: Other Parameters
pl: Pozostałe parametry

en: Other changes
pl: Inne zmiany

en: Overview
pl: Przegląd

en: Overview: module code
pl: Przeglądanie: kod modułu

en: Parameters
pl: Parametry

en: Permalink to this code
pl: Stały odnośnik do tego bloku kodu

en: Permalink to this definition
pl: Stały odnośnik do tej definicji

en: Permalink to this equation
pl: Stały odnośnik do tego równania

en: Permalink to this headline
pl: Stały odnośnik do tego nagłówka

en: Permalink to this image
pl: Stały odnośnik do tego obrazu

en: Permalink to this table
pl: Stały odnośnik do tej tabeli

en: Permalink to this toctree
pl: Stały odnośnik do tego spisu treści

en: Please activate JavaScript to enable the search
        functionality.
pl: Aby umożliwić wyszukiwanie, proszę włączyć JavaScript.

en: Please enter a file suffix, e.g. '.rst' or '.txt'.
pl: Podaj rozszerzenie pliku, na przykład '.rst' lub '.txt'.

en: Please enter a new root path (or just Enter to exit)
pl: Wprowadź, prosimy, nową ścieżkę root (lub tylko Enter, aby wyjść)

en: Please enter a valid path name.
pl: Wprowadź poprawną nazwę ścieżki.

en: Please enter either 'y' or 'n'.
pl: Wprowadź "y" lub "n".

en: Preparing search...
pl: Inicjalizacja wyszukiwania...

en: Previous topic
pl: Poprzedni temat

en: Project basic options
pl: Podstawowe opcje projektu

en: Project language
pl: Język projektu

en: Project name
pl: Nazwa projektu

en: Project release
pl: Wydanie projektu

en: Project version
pl: Wersja projektu

en: Python Module Index
pl: Indeks modułów Pythona

en: Quick search
pl: Szybkie wyszukiwanie

en: Raises
pl: Wyrzuca

en: Recursion error:
pl: Błąd rekursji:

en: Release
pl: Wydanie

en: Return type
pl: Typ zwracany

en: Returns
pl: Zwraca

en: Root path for the documentation
pl: Ścieżka root dla dokumentacji

en: Running Sphinx v%s
pl: Uruchamianie Sphinksa v%s

en: Search
pl: Szukaj

en: Search %(docstitle)s
pl: Przeszukaj %(docstitle)s

en: Search Page
pl: Wyszukiwanie

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search finished, found %s page(s) matching the search query.
pl: Wyszukiwanie zakończone. Liczba znalezionych stron pasujących do zapytania: %s.

en: Search within %(docstitle)s
pl: Szukaj pośród %(docstitle)s

en: Searching
pl: Wyszukiwanie

en: Section %s
pl: Rozdział %s

en: Section author:
pl: Autor rozdziału:

en: See also
pl: Zobacz także

en: Separate source and build directories (y/n)
pl: Rozdziel katalogi source i build (y/n)

en: Show Source
pl: Pokaż źródło

en: Source directory and destination directory cannot be identical
pl: Katalog źródłowy i katalog docelowy nie mogą być identyczne

en: Source file suffix
pl: Sufiks pliku źródłowego

en: Source parser for %s not registered
pl: Parser źródeł dla %s jest nie zarejestrowany

en: Symbols
pl: Symbole

en: Table %s
pl: Tabela %s

en: Table of Contents
pl: Spis treści

en: Template Parameters
pl: Parametry szablonu

en: The %r crossref_type is already registered
pl: %r crossref_type jest już zarejestrowany

en: The %r object_type is already registered
pl: %r object_type jest już zarejestrowany

en: The %s extension used by this project needs at least Sphinx v%s; it therefore cannot be built with this version.
pl: Rozszerzenie %s używane przez ten projekt potrzebuje Sphinksa w wersji co najmniej %s; dlatego nie może zostać zbudowane z tą wersją.

en: The HTML page is in %(outdir)s.
pl: Strona HTML jest w %(outdir)s.

en: The HTML pages are in %(outdir)s.
pl: Strony HTML są w %(outdir)s.

en: The LaTeX files are in %(outdir)s.
pl: Pliki LaTeX znajdują się w %(outdir)s.

en: The Texinfo files are in %(outdir)s.
pl: Pliki Texinfo znajdują się w %(outdir)s.

en: The XML files are in %(outdir)s.
pl: Pliki XML znajdują się w %(outdir)s.

en: The config value `{name}` has to be a one of {candidates}, but `{current}` is given.
pl: Wartość konfiguracyjna `{name}` musi być jednym z {candidates}, a podany jest `{current}`.

en: The configuration file (or one of the modules it imports) called sys.exit()
pl: Plik konfiguracyjny (albo jeden z modułów przez niego zaimportowanych) wywołał sys.exit()

en: The ePub file is in %(outdir)s.
pl: Plik ePub znajduje się w %(outdir)s.

en: The pseudo-XML files are in %(outdir)s.
pl: Pliki pseudo-XML są w %(outdir)s.

en: The text files are in %(outdir)s.
pl: Pliki tekstowe są w %(outdir)s.

en: There is a programmable error in your configuration file:
    
    %s
pl: W twoim piku konfiguracyjnym jest błąd programowalny: 
    
    %s

en: There is a syntax error in your configuration file: %s
pl: W twoim piku konfiguracyjnym jest błąd składniowy: %s

en: This Page
pl: Ta strona

en: This project needs at least Sphinx v%s and therefore cannot be built with this version.
pl: Ten projekt potrzebuje Sphinksa w wersji co najmniej %s, dlatego nie może zostać zbudowany z tą wersją.

en: This project needs the extension %s at least in version %s and therefore cannot be built with the loaded version (%s).
pl: Ten projekt potrzebuje rozszerzenia %s co najmniej w wersji %s, dlatego nie może zostać zbudowany z załadowaną wersją (%s).

en: Throws
pl: Wyrzuca

en: Tip
pl: Wskazówka

en: Unknown event name: %s
pl: Nieznana nazwa zdarzenia: %s

en: Unknown image format: %s...
pl: Nieznany format obrazka: %s...

en: Unknown math_renderer %r is given.
pl: Podano nieznany math_renderer %r.

en: Variables
pl: Zmienne

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Welcome to the Sphinx %s quickstart utility.
pl: Witamy w narzędziu quickstart Sphinksa %s.

en: Welcome! This is
pl: Witaj! To jest

en: Your search did not match any documents. Please make sure that all words are spelled correctly and that you've selected enough categories.
pl: Twoje wyszukiwanie nie dało żadnych wyników. Upewnij się, że wszystkie słowa są wpisane prawidłowo i że wybrałeś dostateczną ilość kategorii.

en: [docs]
pl: [dokumentacja]

en: [graph: %s]
pl: [wykres: %s]

en: [graph]
pl: [wykres]

en: [image: %s]
pl: [obraz: %s]

en: [image]
pl: [obraz]

en: [source]
pl: [źródło]

en: all functions, classes, terms
pl: wszystkie funkcje, klasy, terminy

en: all of %d po files
pl: wszystkie z %d plików po

en: all source files
pl: wsztstkie pliki źródłowe

en: attribute
pl: atrybut

en: author names
pl: nazwiska autorów

en: broken link: %s (%s)
pl: zepsuty odnośnik: %s (%s)

en: build %s, %s warning.
pl: build %s, %s ostrzeżenie.

en: building [mo]:
pl: budowanie [mo]:

en: built-in function
pl: funkcja wbudowana

en: can be huge
pl: może być ogromny

en: cannot copy extra file %r
pl: nie można skopiować dodatkowego pliku %r

en: cannot copy static file %r
pl: nie można skopiować pliku statycznego %r

en: cannot find files %r
pl: nie można znaleźć plików %r

en: cannot override config setting %r with unsupported type, ignoring
pl: nie można nadpisać ustawienia konfiguracji %r nie wspieranym typem, ignorowanie

en: cannot override dictionary config setting %r, ignoring (use %r to set individual elements)
pl: nie można nadpisać słownikowego ustawienia konfiguracji %r, ignorowanie (użyj %r, by ustawić poszczególne elementy)

en: class
pl: klasa

en: class method
pl: metoda klasy

en: concept
pl: koncepcja

en: conditional inclusion of content based on config values
pl: warunkowe włączenie treści na podstawie wartości konfiguracyjnych

en: config changed
pl: konfiguracja zmieniona

en: config directory doesn't contain a conf.py file (%s)
pl: folder konfiguracyjny nie zawiera pliku conf.py (%s)

en: continued from previous page
pl: kontynuacja poprzedniej strony

en: continues on next page
pl: ciąg dalszy na następnej stronie

en: copying downloadable files...
pl: kopiowanie plików do pobrania...

en: copying images...
pl: kopiowanie obrazków...

en: copying source files...
pl: kopiowanie plików źródłowych...

en: create batchfile
pl: twórz plik wsadowy

en: create makefile
pl: utwórz plik makefile

en: data
pl: dane

en: default suffix for files (default: %(default)s)
pl: domyślny sufiks dla plików (domyślnie: %(default)s)

en: dimension unit %s is invalid. Ignored.
pl: %s

en: directive
pl: dyrektywa

en: directive %r is already registered, it will be overridden
pl: dyrektywa %r jest już zarejestrowana, jej wizytorzy zostaną nadpisani

en: do not create batchfile
pl: nie twórz pliku wsadowego

en: do not create makefile
pl: nie twórz pliku makefile

en: document
pl: dokument

en: document language
pl: język dokumentu

en: doing serial %s
pl: tworzenie serii %s

en: domain %s already registered
pl: domena %s jest już zarejestrowana

en: domain %s not yet registered
pl: domena %s nie została jeszcze zarejestrowana

en: don't create a table of contents file
pl: nie twórz pliku spisu treści

en: done
pl: gotowe

en: dot command %r cannot be run (needed for graphviz output), check the graphviz_dot setting
pl: komenda dot %r nie może zostać uruchomiona (potrzebna do wyjścia graphviz), sprawdź ustawienia graphviz_dot

en: duplicate label of equation %s, other instance in %s
pl: zduplikowana etykieta równania %s, inne wystąpienie w %s

en: enable %s extension
pl: włącz rozszerzenie %s

en: enumerable_node %r already registered
pl: enumerable_node %r już zarejestrowany

en: environment variable
pl: zmienna środowiskowa

en: environment variable; %s
pl: zmienna środowiskowa; %s

en: error while formatting arguments for %s: %s
pl: błąd podczas formatowania argumentów dla %s: %s

en: error writing file %s: %s
pl: błąd zapisu pliku %s: %s

en: exception
pl: wyjątek

en: extension %r has no setup() function; is it really a Sphinx extension module?
pl: rozszerzenie %r nie zawiera funkcji setup(); czy to na pewno moduł rozszerzenia Sphinx?

en: extension %r returned an unsupported object from its setup() function; it should return None or a metadata dictionary
pl: rozszerzenie %r zwróciło nie wspierany obiekt ze swojej funkcji setup(); powinno zwrócić None lub słownik metadanych

en: extensions changed
pl: rozszerzenie zmienione

en: failed: %s
pl: nie powiodło się: %s

en: favicon file %r does not exist
pl: plik favicon %r nie istnieje

en: file %r given on command line does not exist, ignoring
pl: plik %r podany w wierszu poleceń nie istnieje, ignoruję

en: file %r given on command line is not under the source directory, ignoring
pl: plik %r podany w wierszu poleceń nie znajduje się w katalogu źródłowym, ignoruję

en: file %r on theme path is not a valid zipfile or contains no theme
pl: plik %r na ścieżce motywu nie jest poprawnym plikiem zip lub nie zawiera motywu

en: file suffix (default: rst)
pl: rozszerzenie pliku (domyślnie: rst)

en: finished with problems
pl: zakończono z problemami

en: function
pl: funkcja

en: general options
pl: ogólne opcje

en: glossary term
pl: termin glosariusza

en: grammar token
pl: symbol gramatyki

en: graphviz_output_format must be one of 'png', 'svg', but is %r
pl: graphviz_output_format musi mieć wartość „png” lub „svg” a ma %r

en: increase verbosity (can be repeated)
pl: zwiększ szczegółowość (może być powtórzone)

en: index
pl: indeks

en: invalid css_file: %r, ignored
pl: nieprawidłowy css_file: %r, zignorowano

en: invalid js_file: %r, ignored
pl: nieprawidłowy js_file: %r, zignorowano

en: invalid number %r for config value %r, ignoring
pl: niepoprawna liczba %r dla wartości konfiguracji %r, ignorowanie

en: invalid regex %r in %s
pl: nieprawidłowe wyrażenie regularne %r w %s

en: invalid regex %r in coverage_c_regexes
pl: nieprawidłowe wyrażenie regularne %r w coverage_c_regexes

en: keyword
pl: słowo kluczowe

en: last updated
pl: ostatnio aktualizowana

en: lists all sections and subsections
pl: wszystkie rozdziały i podrozdziały

en: loading pickled environment
pl: ładowanie zapakowanego środowiska

en: loading translations [%s]...
pl: ładowanie tłumaczeń [%s]...

en: macro
pl: makro

en: making output directory
pl: tworzenie katalogu wyjścia

en: master document name
pl: nazwa głównego dokumentu

en: maximum depth of submodules to show in the TOC (default: 4)
pl: maksymalna głębokość submodułów wyświetlanych w spisie treści (domyślnie: 4)

en: member
pl: pole

en: method
pl: metoda

en: missing '+' or '-' in '%s' option.
pl: brak '+' lub '-' w opcji '%s'.

en: missing attribute %s in object %s
pl: brakujący atrybut %s w obiekcie %s

en: module
pl: moduł

en: module %s could not be imported: %s
pl: moduł %s nie mógł zostać zaimportowany: %s

en: modules
pl: moduły

en: more than one target found for 'any' cross-reference %r: could be %s
pl: znaleziono więcej niż jeden cel dla cross-referencji „any” %r: może być %s

en: new config
pl: nowa konfiguracja

en: next
pl: dalej

en: next chapter
pl: następny rozdział

en: no "latex_documents" config value found; no documents will be written
pl: nie znaleziono wartości konfiguracyjnej "latex_documents"; żadne dokumenty nie zostaną zapisane

en: no "texinfo_documents" config value found; no documents will be written
pl: nie znaleziono wartości konfiguracyjnej "texinfo_documents"; żadne dokumenty nie zostaną zapisane

en: no changes in version %s.
pl: brak zmian w wersji %s.

en: no theme named %r found (missing theme.conf?)
pl: nie znaleziono motywu o nazwie %r (brak theme.conf?)

en: no theme named %r found, inherited by %r
pl: nie znaleziono motywu o nazwie %r, z którego dziedziczy %r

en: node class %r is already registered, its visitors will be overridden
pl: klasa %r jest już zarejestrowana, jej wizytorzy zostaną nadpisani

en: none found
pl: nic nie znaleziono

en: not available for built-in messages
pl: niedostępne dla wbudowanych wiadomości

en: object
pl: obiekt

en: original entry
pl: oryginalny wpis

en: override a setting in configuration file
pl: zastąp ustawienie w pliku konfiguracyjnym

en: overwrite existing files
pl: nadpisz istniejące pliki

en: page
pl: strona

en: pass a value into HTML templates
pl: przekaż wartość do szablonów HTML

en: previous
pl: wstecz

en: previous chapter
pl: poprzedni rozdział

en: primary_domain %r not found, ignored.
pl: Nie odnaleziono primary_domain %r, zignorowano.

en: program option
pl: opcja programu

en: project name
pl: nazwa projektu

en: quick access to all modules
pl: szybki dostęp do wszystkich modułów

en: quiet mode
pl: tryb cichy

en: reading error: %s, %s
pl: błąd odczytu: %s, %s

en: reading templates...
pl: wczytywanie szablonów...

en: reference label
pl: etykieta odsyłacza

en: role
pl: rola

en: role %r is already registered, it will be overridden
pl: rola %r jest już zarejestrowana, jej wizytorzy zostaną nadpisani

en: run the script without creating files
pl: wykonaj skrypt bez tworzenia plików

en: search
pl: szukaj

en: search this documentation
pl: przeszukaj tę dokumentację

en: see %s
pl: zobacz %s

en: see also %s
pl: zobacz także %s

en: setting %s.%s occurs in none of the searched theme configs
pl: ustawienie %s.%s nie występuje w żadnej z przeszukiwanych konfiguracji motywów

en: source directory has changed
pl: katalog źródłowy został zmieniony

en: source file suffix
pl: rozszerzenie pliku źródłowego

en: source_parser for %r is already registered
pl: source_parser dla %r jest już zarejestrowany

en: source_suffix %r is already registered
pl: source_suffix %r jest już zarejestrowany

en: sphinx-quickstart will not overwrite existing Sphinx projects.
pl: sphinx-quickstart nie nadpisze istniejących projektów Sphinx.

en: sphinx-quickstart will not overwrite the existing file.
pl: sphinx-quickstart nie nadpisze istniejącego pliku.

en: statement
pl: instrukcja

en: static method
pl: statyczna metoda

en: succeeded
pl: udało się

en: the %s extension does not declare if it is safe for parallel reading, assuming it isn't - please ask the extension author to check and make it explicit
pl: rozszerzenie %s nie deklaruje, czy jest bezpieczne do czytania współbieżnego, zakładamy że nie jest – prosimy zapytać autora rozszerzenie o sprawdzenie i zadeklarowania tego wprost

en: the %s extension does not declare if it is safe for parallel writing, assuming it isn't - please ask the extension author to check and make it explicit
pl: rozszerzenie %s nie deklaruje, czy jest bezpieczne do pisania współbieżnego, zakładamy że nie jest – prosimy zapytać autora rozszerzenia o sprawdzenie i zadeklarowanie tego wprost

en: the documentation for
pl: dokumentacja do

en: the extension %r was already merged with Sphinx since version %s; this extension is ignored.
pl: rozszerzenie %r zostało już włączone do Sphinx'a, począwszy od wersji %s; to rozszerzenie jest zignorowane.

en: theme %r doesn't have "inherit" setting
pl: motyw %r nie ma ustawienia "inherit"

en: theme %r doesn't have "theme" setting
pl: motyw %r nie ma ustawienia "theme"

en: turn warnings into errors
pl: zamień ostrzeżenia na błędy

en: type
pl: typ

en: union
pl: unia

en: unknown config value %r in override, ignoring
pl: nieznana wartość konfiguracji %r w nadpisaniu, ignorowanie

en: unknown mimetype for %s, ignoring
pl: nieznany mimetype dla %s, ignoruję

en: variable
pl: zmienna

en: version of project
pl: wersja projektu

en: while setting up extension %s:
pl: podczas ustawiania rozszerzenia %s:

en: write all files (default: only write new and changed files)
pl: zapisz wszystkie pliki (domyślnie: zapisz tylko nowe i zmienione pliki)

en: write warnings (and errors) to given file
pl: zapisz ostrzeżenia (i błędy) do podanego pliku

en: writing %s file...
pl: pisanie pliku %s...

en: writing error: %s, %s
pl: błąd zapisu: %s, %s

en: writing output...
pl: pisanie wyjścia...
